Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tani po kërkon burrë në televizor, Antonela flet hapur: Kam qenë e lidhur me një këngëtar të njohur shqiptar dy vite

Konkurrentja e emisionit ‘Përputhen’, Antonela ka zbuluar detaje nga jeta e saj private.

Image result for antonela perputhen

Antonela është pyetur nga fansat se a ka qenë në lidhje me ndonjë kengetar nga Kosova.
Ajo ka pranuar se ka qenë e lidhur madje ka treguar edhe sa kohë ka qenë me të.

Protagonistja e “Përputhen”, ka shkruar se ka qenë dy vite e gjysmë në lidhje dashurie por nuk zbuloi asgjë më shumë lidhur me këtë. Antonela së fundi ka dalë në takim me Andin të cilët kishin një takim të afërt me njëri-tjetrin edhe pse ishte takimi i parë.

Image result for antonela perputhen