Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tani është yll e bukur u zgjodh edhe Miss, Nevina Shtylla tregon sa shumë e kanë tallur fëmijë: Qaja nga ato që më thonin

Moderatorja dhe modelja Nevina Shtylla është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, dhe shpeshherë realizon disa mini-intervista me ndjekësit e saj në Instagram duke ndarë detaje nga jeta e saj personale.

Nevina Shtylla | Fashion, Drop earrings, Beauty

Së fundmi, Nevina ka treguar se në fëmijëri është bu lliz uar për faktin se mbante syze ndërsa shton se kjo ka ndikuar psikologjikisht tek ajo saqë nuk ka dashur t’i mbante fare.

“Unë kam që 3 vjeç me syze. Aq shumë më kanë sh arë q orre sa një periudhë m’u bë si trigger, pl aste sh erri në sekondë. Nuk është se më shanin në aspektin estetik, po mundoheshin të më bënin të ndihesha keq që kisha një problem me shikimin. Kam kaluar edhe fazën e adoleshencës që nuk doja t’i mbaja fare në asnjë moment dhe i hiqja fshehurazi mos më shihnin prindërit.

Me përdorimin masiv të teknologjisë më duket se tani ka më shumë njerëz me syze se pa. Ndaj nuk e përdor më njeri për sh arje fjalën “qorr”, se janë vetë part of the club ose është një person i afërt i tyre. Kur e provon në kurriz, tregohesh më i ndjeshëm ndaj të tjerëve.

Nevina Shtylla flet për lidhjen e saj dhe për puthjen e parë - Telegrafi