Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tallen me shqiptarët hapur! Zbulohet skandali më i madh i Përputhen, bëjnë sikur nuk duhen por fotografohen duke harbuar nëpër…

Sher ri Sara dhe Jasmina apo Loco Antonela kane bere xhiron e rrjetit. Ata ne emision u shfaqen si ar miq te perbetuar.

Por duket se jashte tij jane miq shume te mire. Faqja Vipat e Bllokut ne Instagram ka publikuar nje foto nga Snapchati i Jasmines ku ajo Sara, Antonela dhe Loco shihen se bashku ne te njejten tavoline duke festuar ne nje lokal.

“Ben pjese e skenarit she rri”- shkruhet perbri kesaj foto qe rikthen edhe nje here ndermend skenaret e Perputhen. Pra cdo gje ndodh per nje arsye: ashtu thote skenari ashtu do te behet!