Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Super modelja e njohur habit fare, del në rrugë me pantallona që ia tregojnë të gjitha sheshit

Modelja e njohur Emily Ratajkowski asnjëherë nuk e ka patur problem të tregojë trupin e saj, madje shumë herë ka pozuar edhe pa gjë fare.

Por modelja nuk e ka problem të dalë në rrugë me veshje të tejdukshme, dhe këtë e ka treguar në psotimin e fundit në Instagram.

Ajo shihet në rrugë me një palë pantallona të tejdukshme, të cilat i zbulojnë ngjyrën e të brendsh meve.

E s’kishte si të ndodhte ndryshe, të gjithë sytë ishin të drejtuar nga ajo.