Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

S’u dilte koha për t’u takuar/ Megi Pojani i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin e njohur?

Prej kohësh flitet në media se Megi Pojani dhe Endri Çekiçu janë në një lidhje dashurie. Foto e njëjta nga pushimet, kanë “konfirmuar” në një farë mënyre lidhjen mes tyre.

Megi Pojani liston karakteristikat që duhet të ketë i dashuri i saj -  Gazeta Express

Por ende pa pasur një konfirmim zyrtar nga dy protagonistët, disa media guxojnë të shkojnë edhe më tej. Sipas “kryefjala.com”, çifti është drejt ndarjes, sepse “nuk kanë kohë të takohen”.

“U duk se marrëdhënia u konsolidua e gjithçka po shkonte mirë. Por dyshojmë se ndarja e çiftit është rrugës, ose le të mos e ndjellim le të themi që një sfidë i pret përpara.

Endri është futbollist në Turqi dhe të gjithë e dimë sa të vështirë e kanë futbollistët të lëvizin, kështu që deri më tani ishte Megi ajo që e vizitonte më shpesh.

Por tani më që Megi do të jetë pjesë e Dancing with the Stars do jetë me prova e angazhime çdo ditë e do të jetë e vështirë të arr atiset. Pra ky spektakël erdhi në një moment të vështirë për Megin e cila sapo ishte duke u njohur me Endrin.

Por cili prej tyre do të lerë impenjimet që të kalojë kohë me tjetrin? Do të heq dorë Endri nga futbolli, Megi nga kërcimi, apo të dy nga njëri tjetri ? Lidhja është në një moment sfide ama një gjë është e sigurt largësia ose i shuan zj arret, ose i ndez më shumë”, shkruan guximshëm portali.

Megi Pojani para famës ishte kaq ndryshe nga kjo sot (FOTO)