Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sqarohet Golden Ag: Tunën nuk e fyej se është nënë, por ajo ka bërë…

Reperi i njohur i skenës shqiptare, Gold AG, këto ditë ka qenë një nga emrat më të përfolur në faqet rozë. Kjo për shkak të deklaratës ku u shpreh se Tuna është degje nerim për femrat shqiptare.

Let's have a father like him: Tuna is identical father's copy

Këtë deklaratë e bëri të shtunën në emisionin “Shiko kush Luan”, teksa sqaroi ‘she rrin’ me këngëtaren Altuna Sejdiu – Tuna.

“Vëllëzër e motra, i pashë disa komente që përse e ke fy er Tunën në intervistë te Luana Vjollca. Në asnjë gjysmë fjale se kam fy e as nuk do ta fyej asnjëherë më tani se ajo është një nënë”, është shprehur ai nëpërmjet postimi në Instagram.

“Kur më pyetën për arsyen, thjesht tregova që nuk kam dëshirë që asi lloj prezantimi i këngëve të prezantohet para motrave e nënave tona. Kjo përgjigje është për ju që thatë që ofendova por më së shumti për Tunën le ta dijë që kurrë në jetë nuk e ofendoj se ajo që ishte ka kaluar, e alkool nuk pi as po t’ma dhuronin gjithë botën lëre më për lojë”, theksoi Gold AG.

Tuna opens the doors of the luxury home, see where the singer lives