Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Skandalet e tyre s’paskan fund/ Atdheu dhe Shqipja filmohen duke u puthur në Fier, ajo: Ai është i çmendur…

Pak ditë më parë Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara me një postim në Instastory ku shkruante se ai dhe Sara nuk janë më bashkë dhe fliste për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu është afruar shumë me ish-konkurrenten Shqipe Hysenaj. Dyshja duket se i kanë lënë pas keqkuptimet dhe sot janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.