Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Skandal tjetër i madh/ Nisin zërat se Ada ka punuar me pagesë për të…

Ajo është njëra nga konkurrentët e Përputhen më të komentuara. Natyrisht për shkak të takimeve me djemtë gjithashtu edhe për dukjen e saj.

Me hyrjen në program, Ada mori vëmendje me tiparet e formësuara trupore.

Ndërkohë, përveç komenteve nga ndjekësit për dukjen së fundi është publikuar një foto e cila tregon se konkurrentja e “Përputhen” ka punuar si es kortë. Kujtojmë se, ajo nuk ka zbuluar detaje rreth jetës së saj së ku ka punuar më parë.

Jam e ëmbël por edhe e keqe", infermierja që çmendi djemtë në "Për'puthen"  - Gazeta Mapo