Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Skandal në studion e Për’Puthen/ Antonela çohet nga karrigia e zihet me Shqipen: Kujdes moj se ti…

Antonela dhe Shqipja kishin mosmarrëveshje gjatë debatit në puntantën e sontme në “Përputhen”. Në festën e “Përputhen”, Mevlani kishte kënduar bashkë me Antonelën, gjë që kishte bërë Ledianën ta bll okonte në të gjitha rrjetet sociale.

Kjo video e transmetuar në program, u diskutua edhe mes konkurrentëve në studio, ku nuk mungoi reagimi i Shqipes. Ajo tha se videoja ishte ta llëse dhe mirë ka vepruar Lediana, ngase nëse do ishte në vendin e saj do ishte ndjerë njësoj.

Teksa po diskutonte me Mevlanin lidhur me atë video, Antonela ngritet në këmbë dhe shkon drejt Shqipes.

“Kujdes, jam unë pjesë e videos. Nëse ke diçka me mua, drejtohu te unë. Nuk të lejoj të më thuash që është ta llëse. Unë kam të drejtën të bëj çfarë të dua”, u shpreh ajo. Në anën tjetër, Shqipja i thotë se është opinioni i saj dhe ka të drejtë ta shpreh atë, andaj nuk ka se si të t allet me dikë tjetër.