Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”S’jam direkt për s*ks por po u ndez llamba”, 64-vjeçarja që u fut në Përputhen për të gjetur burrë fotografohet me minifund këmba mbi këmbë duke…

Të dielën e kaluar u bë pjesë e ”Për’puthen” Luljeta Nallbani. Ajo është nga Fieri dhe si tha është 64 vjeçe.

Luljeta, 62-vjeçarja që do bëjë “namin” në Për'puthen +40: S'jam tek lekët,  por e dua… - Top Channel

Luli si thonë shkurt tregoi se nuk ka qenë e martuar. Ajo tregoi se nuk u martua, pasi duke qënë se në kohën e komu nizmit kishte njollë në biografi i shkonin burra me fëmijë.

Ajo ra në sy për natyrën pa komplekse dhe që i thoshte gjërat hapur. Ajo tha:
Nuk dua burrë për para jetoj mirë dhe nuk jam direk për s*ks, por po u ndez llamba e kuqe.”

Luli bie në sy për fotot që poston, ku del si vajzë e re me minifund dhe me këmbët mbi këmbë. Edhe pse është 64 vjeçe ajo është mjaft në formë dhe me siguri edhe vajzat e reja e kanë zili.

Luljeta, 64-vjeçarja që do bëjë “namin” në Për'puthen +40: S'jam tek lekët,  por e dua… - Top Channel