Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sindi nuk lë gjë pa thënë për autoren e ”Për’puthen”, nxjerr bisedën e regjistruar: Po ça lidhje ka…

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Sindi Loci ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Glamour” ku për herë të parëka zbuluar bisedën e rejistruar me autoren e programit Olsa Muhameti e cila I thoshte se s’kishte më kuptim të shkonte në emision pas reagimit të fortë që kishte bërë.

Sindi rrefeu që ajo bisedë është zhvilluar pas reagimit të saj me anë të një postimi në ‘Instagram’.

Sindi u shpreh që atë periudhë ka qenë e ngarkuar psikologjikisht sepse gjyshi i saj ishte sëmurë me Covid dhe ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gjatë bisedës së regjistruar, dëgjohet autorja Olsa, e cila shprehet: Ca lidhje ka rë ndimi psikologjik !!!