Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sikur e pranoi që ka bërë s*ks me Andin? Melisa del pranë në ”Përputhen”: Do u bëhem hije!

Ledjana ka zhvilluar takimin e parë me Atdheun, të cilit ia bëri të qartë që nuk e pëlqente faktin që shoqërohej me vajza “të padëshirueshme” në prapaskenë.

Image result for melisa

Për këtë i referohej Melisës dhe këtë e zbuloi në studio, por nuk mungoi përgjigja nga ish konkurrentja e Për’puthen që është kthyer sot dhe bën rolin e moderatores.

Melisa: Kush janë vajzat që shoqërohej në prapaskenë.

Ledjana: Ti. Meqë doje përgjigje. Melisa: Do të të bëhem hije përgjithmonë.

Image result for ledjana