Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Si rrallë më parë flet Eranda Libohova: Vesha pesë palë geta sipër njëra-tjetrës se thanë…

Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini është se pas veshjes së këndshme të këngëtares fshihet një truk interesant.

Eranda vetë ka zbuluar se asokohe shumë në modë ishin gratë e kolme ndaj ç’bëri ajo? Veshi 5- 6 palë geta, njëra mbi tjetrën për t’iu dukur këmbët pak më të trasha.

Epo mesa duket ia ke dalë Eranda.

Eranda Libohova rikthehet pas 17 vitesh në Festivalin e TVSH-së me këngën “100 pyetje” (VIDEO)

Eranda Libohova bën duetin më të bukur të jetës së saj! - Bota Sot