Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Si nuk pati mëshirë? Shoqja i merr jetën 22-vjeçares shtatzënë, as vajza që kishte në bark nuk mbijetoi/ Nëna e gjeti: Ata sytë e mi e dinë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Amerikë. Një vajzë 22 vjeçe është sul mua në shtëpinë e saj. Ajo ishte shtatzënë.

qirinj

E ditur bëhet se shoqja e saj i ka marrë jetën si asaj edhe fëmijës që kishte në bark. Kjo nngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas. Reagan Hancock nuk mundi t’i mbi jetonte pla gëve të marra.

Në datën 1o nëntor ajo kishte planifikuar të sillte në jetë me op eracion vajzën e saj, të cilës i kishte gjetur edhe një emër.

Ka qenë nëna ajo që e ka gjetur vajzën e saj të pajetë në shtëpi dhe ajo që i kanë parë sytë ishte një skenë aq rrëqethëse.

Nëna e 22-vjeçes ka thënë:
Familja dhe miqtë janë tron ditur deri në palcë! Reagani ynë ishte një nga njerëzit më të çmuar dhe më të mirë që do takonit ndonjëherë. Nuk ua tregoj dot ate qe me pane syte.”

Burimi: Daily Star/ Përktheu dhe përshtati: Gazeta Korrekte