Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Si nuk ka pasur shpirt? Foshnja e porsalindur gjendet në koshin e mbeturinave

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kinë. Sipas raportimeve një foshnjë e porsalindur është gjetur i bra ktisur brenda një koshi mbeturinash në rajonin verior Ningxia.

Shokuese/ Foshnja e pajetë gjendet në një kosh plehrash | CNA

Foshnja është gjetur nga një shpërndarës ushqimesh, i cili dëgjoi të qarat e fëmijës, teksa po parkonte motoçikletë e tij. Menjëherë pasi ka evidentuar prezencën e foshnjës, burri ka telefonuar autoritetet policore.

Me të mbërritur në vendngjarje policia e ka dërguar të miturin në spital, nga ku raportohet se gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme. Ndërkohë bëhet e ditur se policia ka nisur një hetim për rastin.

E RËNDË/ Gjendet foshnja e pajetë në kosh plehrash – Të Paekspozuarit