Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shqiptari ‘fluturon’ në ajër të miturin 11-vjeçar, shkruajnë mediat greke: E mori zvarrë

Një 52-vjeçar shqiptar është protagonist në një ak sident në Greqi. Mediat greke raportojnë se shqiptari ak side ntoi me mo tor një fëmijë 11 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së shtunës në rrugën ‘Miaouli’ në Chalkida dhe sipas mediave, 52-vjeçari me motor e të rhoqi zv arrë të miturin.