Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shqiptarët nuk janë dakord për fitoren e saj, gruaja e Ledri Vulës: Vazhdoni se çudia më e madhe tre ditë zgjat

Sara Hoxha është zyrtarisht fituesja e “Dancing with the Stars” por jo të gjithë kanë qenë të mendimit që duhet ta fitonte ajo vendin e parë të këtij spektakli.

Rrjeti e 'kryqëzoi' për shkak të fitores së Dancing With The Stars, Sara Hoxha: Çudia 3 ditë zgjat

Megjithatë fituesi nuk kontestohet dhe është një dhe i vetëm. Por mesa duket Sara nuk i ka pritur mirë komentet e ndjekësve në rrjetet sociale dhe pak më parë ka hedhur kunjën e radhës, duke shkruar se çudia më e madhe zgjat vetëm tre ditë..

Kaq ka mjaftuar që ajo të përballet me një “lum” komentesh e ak uzash duke e cilësuar atë si një konkurrente të dobët dhe që nuk e meritonte aspak fitoren e Dancing.

ImageImage