Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shqipja tregon për pushimet në Dubai/ Ja sa harxhoi për 10 ditë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ishte ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, për të folur për fenomenin “Dubai Porta Potty”.

Në rrjet janë publikuar disa video ku tregon se si vajzat detyrohen të përmbushin fantazitë seksuale më të çmendura të sheikëve për shuma të mëdha parash. Në videon e përmendur, një sheik detyron një eskortë luksi t’i hajë jashtëqitjen teksa e bën mbi gojën e saj dhe më pas e detyron ta lëpijë.

Pamjet e neveritshme janë bërë virale, teksa e gjithë bota është shokuar nga kjo e vërtetë që po qarkullon me shpejtësi në rrjet. Ky trend i ri që duket se aplikohet nga të gjithë sheikët në Dubai, do të thotë të përdorësh gojën e dikujt, në këtë rast të një modeleje apo blogereje si nevojtore.

Shqipja ka qenë një vit më parë në Dubai dhe është komentuar gjatë për “sheikun” që e shoqëroi në udhëtim. Në mediat rozë u përfol shumë për të dashurin misterioz të saj, por në fakt ishte thjesht me të vëllanë. Sot, Hysenaj zbuloi se sa u ka kushtuar ky udhëtim dhe si është jetesa në Dubai.

“Nuk ka jetesë të mesme në Dubai, aty është ose e ulët ose e lartë. Kam qenë me vëllanë. Nuk është se ka ndonjë shtrenjtësi të madhe për të shkuar në hotel. Flas për njerëzit që punojnë. Njerëzit që nuk punojnë është më e shtrenjtë.

Unë 5 mijë euro i mora me vete dhe më tepruan. Doja të shikoja më shumë gjëra por nuk më doli koha. Doja 5 ditë të tjera. Qëndrova 10 ditë dhe shpenzova gati 5 mijë euro, pa jetë nate. Kur lëvizja në plazhe të tjera, kishte kosto ekstra”, tregoi Shqipja.