Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shqipëria s’po gjen paqe/ 4 shqiptarë humbin jetën nga Covid-19 dhe regjistrohet numër rekord rastesh

Ka vazhduar edhe sot situata e rëndë nga pandemia e koronavirusit.

Sipas të dhënave nga ministria e Shëndetësisë, bëhet fjalë për 4 viktima.
Gjithashtu janë 117 qytetarë të infektuar.