Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Shqipëria po zmadhon syzet e tua”/ Futbollisti konfirmon lidhjen me Megi Pojanin

Pak ditë më parë Kryefjala.com ka zbuluar se Megi Pojani dhe futbollisti i kombëtares Endri Çekiçi kishin udhëtuar së bashku drejt ishujve ekz otikë të Afrikës.

Megi Pojani në lidhje dashurie, ky është biznesmeni që i ka rrëmbyer zemrën  - Bota Sot

Së fundmi Endri duket se ka dhënë konfirmimin e tij. Ai ka publikuar një selfie ku nga syzet duket e pasqyruar Megi.

Indicie i ka dhënë Eva Murati, e cila shkruan: Shqiptarët që do bëjnë zoom tek syzet e Endrit. E pra tani më çdo gjë ka një kuptim dhe s’ka më dyshim.

Endri vetë sapo e konfirmoi.

Shiko foton: