Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shqipëria nuk paska qetësi sot/ Raportohet se tre makina janë bërë copa-copa, ka disa të lënduar

Një aksi dent i trefishtë automobilistik është shënuar në orët e mesditës. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.

Si pasojë e kësaj pë rplasje mësohet se kanë mbetur të plag osur disa persona. Në vendin e ngjarjes ndodhet po licia dhe grupi hetim or i cili po punon për zbardhjen e plotë të aks identit.

Autostrada Tiranë-Durrës mbyllet me 4 janar - Abc News