Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shkuan në dasmë/ Infektohet 8 persona me koronavirus në këtë qytet shqiptar

Koronavirusi vazhdon që të përhapet në Shqipëri, duke infektuar shumë shqiptarë me Covid-19.

www.kodrakuajve.com - dasma perfekte - Picture of Kodra e Kuajve ...

Burime për “Balkanweb” bëjnë me dije se 8 persona janë infektuar me Covid-19 në Patos.

Ata janë infektuar, pasi ishin në një dasmë në Zharrëzh. Zhvillimi i dasmeve këtë periudhë ka qenë problematike.

Shpesh herë pronarët e lokaleve kanë marrë gjoba të majme, kur nuk kanë respektuar masat ndaj virusit.

www.kodrakuajve.com - Picture of Kodra e Kuajve, Durres - Tripadvisor