Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shkoi për ngushëllim në familjen e të ndjerit Klodian Rasha, ministri Bledi Çuçi: Më dhemb zemra se jam baba vetë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi zbuloi detaje nga vizita e tij në familjen e Klodian Rasha, te ndjerit 25 vjecar.

Ministri tha se ishte atje në cilësinë e detyrës së re që mori dhe për t’i garantuar familjes se drejtësia për të riun Klodian Rasha do vendoset.

“Shkova takova babanë në cilësinë e ministrit për ta garantuar që hetimet do shkojnë deri në fund dhe autori do marrë dë ni min e merituar për veprën që kreu.

Mua më dh emb zemra për atë që ndodhi se jam vetë baba dhe e di, unë e garantova se do ketë drejtësi, siç bëri Lleshaj dhe Rama para meje”, tha ai.

Çuçi: Sot, Policia shumë më tepër e besueshme nga publiku