Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shkoi për intervistë, prek me rrëfimin gazetarja e njohur: Një djali i ri uli pantallonat para meje dhe…

Gazetarja holandeze, Caroline van Zijl, është përballur me një sjellje të pakëndshme nga një fermer në Francë. Ajo ishte duke shëtitur me biçikletë nëpër fshatra, ku gjatë rrugës një fermer u përpoq të merrte vëmendjen e saj.

Këtë ngjarje të tme rrshme ajo e ka ndarë edhe në rrjetet sociale.

“Një djalë mjaft i ri, i cili më tregoi se çanta ime është e hapur. Dhe unë jam duke shkuar shumë shpejt, kështu që mendoj. U ndala dhe shikova prapa. Unë nuk mendoj se ka ndonjë gjë të gabuar, por ai ka filluar të bëjë lëvizje nga unë që të vij në drejtim timin. Epo, ndoshta ka diçka tjetër. Ai shkoi duke hequr pantallonat nga trupi. Pastaj të dy u përballem me njëri -tjetrin, pas së cilës fermeri tërheq pantallonat poshtë. Ai shfaqi or ganin gjen ital, ku më ka ftuar t’i afrohem më shumë” u shpreh Caroline tejet e zemëruar.

“Kjo më ka f rikësuar shumë, sepse unë isha vetëm”, përfundoi ajo.