Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Shkoi në televizor të gjente burrë, Ana ua bën tetë me dy shqiptarëve: Bëhuni burra tani se nuk do…

Takimi mes Anës dhe Beartit u komentua gjerësisht në studio. Ana, e cilësoi si të matur komentin e bërë nga Fatjoni, e për këtë arsye i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit.

Ti s'je femër”, plas sherri në “Përputhen”, Ana shpërthen ndaj 25-vjeçarit  - Fast News Albania

Ndërkohë, ky veprim mesa duket nuk i ka pëlqyer Kledit, i cili tha se me këtë gjest, Ana nuk tregoi respekt ndaj Beratit.

Ndërsa nga ana tjetër, bukuroshja brune u shpreh ashpër ku tha: “Bëhuni burra dhe merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete”.

Kledi: Ti dole në takim me Beartin dhe puth Fatjonin. Respektoi njerëzit më shumë.

Ana: Unë nuk e putha e përqafova. Nëse anoj më shumë tek Fatjoni, bëhuni burra merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete, faleminderit.

Ana shpërthen; Sa kam unë shalën, ti nuk je në këmbë, “Përputhen “ - YouTube