Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sh au Vjosa Osmanin në Internet, gazetari pendohet: Gabova shumë i kërkoj falje

Gazetari Ridvan Berisha në një koment bërë në Facebook kishte sh are dhe f yer Presidenten e Kosovës.

Vjosa Osmani becomes the first woman to run for prime minister of Kosovo

I njëjti sonte kërkoi f alje për presidenten “Bëra shumë g abim u gabova, i kërkoj falje shumë Presidentes”, tha Ridvan Berisha n’Kosovë show.

Reagime pas zgjedhjes së Vjosa Osmanit Presidente e Kosovës | Ballkani | DW | 05.04.2021