Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sapo dolën detajet e reja: Pjerin Xhuvani po kalonte me makinë pa targa, po jepte zarfe me para në këmbim të votës

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur mesditë ne sotme në Elbasan. Në një prononcim për Neës 24, Lala shprehet se Pjerin Xhuvani po udhëtonte në një mjet pa targa dhe se po shpërndante zarfe me para për qytetarët në këmbim të votës më 25 prill.

Featured image of article: Masakra në Elbasan, Klodiana Lala jep detaje: PD-ja dha alarmin se Xhuvani po shpërndante lekë për vota, pati shkëmbim zjarri