Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Salsano Rrapi ka pasur datëlindjen dje dhe Xhemi Shehu i ka bërë urim zemre: Dua të mos….

Moderatorja Xhemi Shehu dhe aktori Salsano Rrapi kanë bashkë një miqësi të ngushtë prej disa vitesh. Ka qenë skena e ‘Portokallisë’ ajo që i bashkoi për të krijuar një miqësi do të ngelej përgjithmonë.

Nuk do ta besoni se sa vjeç është vërtetë Salsano Rrapi

Ndonëse Xhemi u largua prej kamerave, miqësia me Salsanon dhe një pjesë të kastit të aktorëve vazhdoi.

Edhe sot dje ka vendosur ta urojë kolegun e saj me një përmbledhje momentesh, shoqëruar me një kërkesë: “Mos ndrysho ku rrë. Gëzuar ditëlindjen”.

Ajo ka ndarë shpesh video të ndryshme me Salsanon, ku duke realizuar materiale e skeçe të ndryshme nuk kanë munguar asnjëherë të qeshurat me lot dhe energjia e mirë.

Nga aktrimi tek familja, Salsano Rrapi i tregon të gjitha: Erjona gruaja e  ëndrrave të mia - Balkanweb.com - News24