Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sali Berisha, thirrje shqiptarëve për “revolucion”: Rama u ka bllokuar shqiptarëve ujin, diellin e ajrin. Zgjidhja, mosbindje civile. Dilni në plazh

Ish kryeministri Sali Berisha u bën thirrje qytetarëve që të shkojnë në plazh, pasi në Angli qytetarët nuk pyësin qeverinë.

Berisha thotë se përgjigjia ndaj bllokimit të Ramës është vetëm mosbindja civile.

“Nje plazh sot ne Angli nderkohe qe ne 400 km plazh ne Shqiperi perveç nar kozyrtareve dhe qenve te tyre qytetaret nuk lejoheshin!

Skizofreni Sadist i Surrelit u ndalon qytetareve antidodin e cov19, uijn dhe ajrin. Ka vetem nje zgjidhje; mosbindje civile!

ps: Foto eshte publikuar sot ne Bild! Sb”, shkruan Berisha në rrjetin social. Duke bërë thirrje për “revolucion”!

Leave a Reply