Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sa e shijshme, bëjeni në shtëpi këtë recetë fantastike të ëmbëlsirës Pasta Frola

Përgatitja e Pastës Frola në Shtëpi

Përbërësit

2 gota ujë me miell

5 lugë gjelle sheqer

2 filxhanë kafeje margarinë

1 kokërr vezë

Gjysmë luge kafeje me sodë

5 lugë gjelle me kos

Një tas mesatar me reçel (lloji i reçelit zgjidhet sipas preferencës)