Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Sa bukur! Fjoralba Ponari tregon si rrallë më parë të dashurin, do habiteni sa i bukur është

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, flet shumë rrallë kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Mirëpo, falë Instagramit, ajo bën që herë pas here të ndajë ndonjë detajë me fansat e saj. Fjoralba ka treguar se prej disa kohësh është e lidhur me një djalë të panjohur për publikun, i cili quhet Françesko.

Dyshja i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe zgjedhin që herë pas here të “ar ratisen” nga Shqipëria.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi. Çifti kanë shkuar në Itali dhe moderatorja nuk ka nguruar të ndajë në Instagram një foto nga një muzeum në Firence.

“Me rëndësi në këtë jetë, është të jesh i drejtë!”, ka shkruar Ponari, krahas fotos, në të cilën shfaqen bashkë.

Kujtojmë që aktualisht Fjoralba është e angazhuar me “Portokallinë”, ajo e prezanton çdo të dielë krah Salsano Rrapit dhe Xhemi Shehut.