Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rudina Dembacaj tregon vuajtjet pasi i ati humbi jetën: Ahh o baba sa budallaqe kam qenë si nuk e mendova…

Që prej humbjes së të atit, aktorja Rudina Dembacaj ka ndarë shpesheherë momentet më të vyera me të, duke sjellë ndër mend kujtime me më të shtrenjtin e saj.

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj

Së fundmi aktorja ka publikuar një tjetër foto me babain,ku ka shkruar:

“Sa budallaqe kam qenë. Kam menduar se nuk do të humbas kurrë”.

Dembacaj ka treguar se i mungon shumë i ati dhe se humbja e tij e tronditi të gjithë familjen.

Humbi të atin nga një sëmundje e rëndë, Rudina Dembacaj