Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rudina Dembacaj ta prek shpirtin, pubkikon foton e njeriut të shtrenjtë që humbi: S’do shoh më…

Pak kohë më parë, aktorja e njohur Rudina Dembacaj humbi babain e saj. Ai u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Rudina tregoi me anë të postimeve të ndryshme se i qëndroi pranë gjithmonë dhe humbja e tij i shkaktoi shumë vuajtje.

“Nuk do shoh më kurrë çift si ju”, Rudina Dembacaj

Gjatë këtyre javëve, ajo ka ndarë momente të ndryshme me babain e saj të ndjerë, ashtu siç ka bërë edhe sot.

Ajo ka publikuar një foto të prindërve, teksa vallëzojnë bashkë. “Mami dhe babi, nuk do shoh kurrë çifti si ju”, shkruan Rudina e prekur krahas fotos.

“Nuk do shoh më kurrë çift si ju”, Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj Announces Connection with Mark Frroku! - Instagramming

Rudina Dembacaj's 'heart pukjani' gets the romantic surprise from ...