Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rozana Radi feston ditëlindjen, s’do e besoni dot sa vjeçe bëhet: Më e mira që kam bërë është jeta!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi, gjatë ditës së sotme (e hënë), feston ditëlindjen e saj të 41-të.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, e të njëjtën gjë e bën edhe në industrinë muzikore, ndërsa shkruan tekste për figura të njohura. Përkundër moshës, Rozana gjithmonë shfaq një energji pozitive te ndjekësit e saj, por nuk lë anash as edhe pozat atraktive.

Në një postim në rrjetin social Instagam, këngëtarja përmes një fotografie ka bërë të ditur se feston ditëlindjen ndërsa ka bërë një dedikim për veten e saj.

“Në këto 41 vite, më e mira që kam bërë për veten time është Jeta”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.
Theksojmë se projekti i fundit “Ma Thuaj Ti, është realizuar para tre vitesh nga këngëtarja, teksa deri më tani ka arritur gjashtë milionë klikime në platformën YouTube.

Rozana Radi (Foto: Instagram/rozana_radi)

Do you remember how Rozana Radi looked 20 years ago?

I don't understand this mania of yours, '' Rozana Radi tells her ...