Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Robert Berisha “nuk e harron dot” Norën, ja veprimi që bën ai për Norën nga Ulqini

Megjithëse nuk janë më bashkë, për Robert Berishën dhe Nora Istrefin vijon të shkruhet gjerësisht në media.

Ata kanë mbetur miq pas ndarjes, ndërsa herë pas here përshëndesin njeri-tjetrin me ndonjë postim në rrjetet sociale, e duket se këtë gjë ka bërë edhe Robert Berisha në postimin e fundit.

Nga Ulqini, ndërsa kishte dalë për të shijuar mbrëmjen, në ambientin ku ai ndodhej duket se ka filluar të luhet kënga e Nora IStrefit, “Ana”, në bashkëpunim me Gjikon, këngë për të cilën u fol gjerësisht se këngëtarja ja kishte dedikuar historisë së ndarjes së tyre.

Ndërsa ka psotuar një foto nga ambienti, ai ka etiketuar Norën, por jo edhe bashkëpunëtorin e saj për këngën, Gjikon.

Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre pas disa vitesh. Ata janë prindër të një vajze, Rene, ndërsa kanë theksuar se gëzojnë respekt për njëri-tjetrin dhe se kanë mbetur miq të mirë.