Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Riniani e pranoi se ka kërcyer me pagesë për femra në Itali, i kërceu dhe Anës në studio/ Eri: Më iku mendja ai, pse burrë është ai

Gjatë ditës së sotme Riniani, i cili është njëri prej konkurrentëve më të rinj të emisionit i habiti të gjithë me deklaratën e tij.

Image result for eri perputhen

Riniani tregoi se ka punuar si strip tist, gjë që ngjalli jo pak komente dhe debat. Në lidhje me këtë deklaratë reaguan edhe konkurrentët e tjerë dhe njëri prej tyre ishte edhe Eri, i cili tha se str iptizmi “nuk është punë për meshkuj” dhe se paragjykon dhe femrat që e bëjnë këtë punë. Por Riniani tha se ka bërë këtë punë për para dhe se paguhej 300 euro për një shfaqje.

Debati: Eri: Ik ore, ai është për femra, si punon cuni si striptist? Si u tundka beli?

Riniani: Paguhesha 300 euro për një shfaqje. Eri: Po si o vëlla, thua ti që nëse ajo ka punuar st riptiste e laronj

Riniani: Pse të them jo unë?. Eri: Po ju e thoni që të dilni mirë në kamera. Riniani: Jo jo… Eri: Po si o vëlla, ajo është zhvesh para tjetrit dhe ti e merr? Unë po e marr me shaka, se është me të ik mendja.

Image result for riniani perputhen