Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rasti i parë në këtë qytet të Shqipërisë, 23-vjeçari infektohet me Koronavirus

Ditën e sotme është evidentuar rasti i parë me Koronavirus në rrethin e Sarandës.

Personi i cili ka rezultuar pozitiv em Koronavirus është një 23-vjeçar.

I riu jetonte me familjen në Manastir, Ksamil dhe është paraqitur ditën e djeshme me pneumoni në spitalin e Sarandës.

Pas kryerjes së tamponit ai ka dalë pozitiv. Pritet nisja e tij drejt Tiranës.