Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Raste të reja me Covid-19 në Vlorë/ Ja sa u regjistruan sot

Në 24 orët e fundit 5 persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në qytetin e Vlorës.

Burime bëjnë me dije se të 5 rastet janë kontakte të të prekurve të mëparshëm.

Një prej tyre është një familjar i një punonjëse fasoneri, ndërsa të tjerët kanë patur kontakte me të prekur të mëhershëm.