Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Raportohet lajmi i zi! Babai i tre fëmijëve ka humbur jetën nga Covid-19 ditën e Shën Valentinit, gruaja: Të kam në zemër!

Një punonjës i ambulancës në Wels, i cili ishte dhe baba i tre fëmijëve, humbi jetën në ditën e Shën Valentinit pas një bet eje katër-javore me Co vid.

Image result for Kevin Hughes the sun

Kevin Hughes, 41 vjeç, u dërgua me urg jencë në spital pasi u së mur, por përkundër përpjekjeve të mjekëve për të shpëtuar jetën e tij, ai humbi jetën dje.

Gruaja e tij, Emma ndryshoi foton e saj të profilit në rrjetet sociale, ku vendosi një foto të saj dhe të Kevin e shtoi mesazhin: “Mendimet tona janë me ju. Je në zemrat tona”.

Burimi: The Sun/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.

Image result for covid-19