Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rama mori 74 mandate, por Salijani e paralajmëron: Voskopin e kthyem në blu demokratët nuk dorëzohen

Deputeti i PD i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Korçës, Ervin Salijani, ka zhvilluar një takim me demokratët e Voskopit, ku ka theksuar se e rikthyem Voskopin blu, siç prej shumë kohësh nuk ishte.

Ervin Salianji makes public the love affair, who is the girl who took his  heart

Ky rezultat ka ardhur ‘falë sa krificës, kontributit dhe punës së palodhur! Demokratët nuk dorëzohen’, shkruan Salijani në Facebook.

Postimi i plotë i Ervin Salijanit: Me shtabin e njësisë Voskop, Bashkia Korçë.

E premtuam dhe e rikthyem Voskopin blu siç prej shumë kohësh nuk ishte falë sak rificës, kontributit dhe punës së palodhur! Demokratët nuk do rëzohen. Falenderime nga zemra.

Unë isha më i vlerësuari nga baza”! Ervin Salianji i përgjigjet Bashës me  ironi pasi u la jashtë listës - Abc News