Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rama e ftoi për ta bërë deputete, aktorja shqiptare tallet me mjeken Najada keq

Aktorja e humorit Delinda Disha ka imituar shefen e spitalit Infektiv, Najada Çomon.

Najada Como: A kemi kapacitete per 300 të infektua - YouTube

Në një video të postuar në rrjetin e saj në ‘Instagram’, Disha imiton fjalën e Çomos pasi ajo pranoi ftesën e kryeministrit për tu futur në listën e kandidatëve për deputete në kryeqytet

Videoja është parë nga më shumë se 42 mijë persona dhe ka marrë mbi 200 komente.

Delinda Disha largohet nga Top-i (FOTO) – Lapsi.al