Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Rama degjeneron Mark Markun, publikon videon ku ai thotë ”Mos ha m*t aty”: Opo opo presor….

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar caktimin e pedagogut Mark Marku si drejtues politik në këtë qark për zgjedhjet e 25 prillit.

Ç' pedagog jeni ju mo?”/ Përplasja Rama – Marku: Ore po është turp,  njerëzit po të vdesin rrugës! (VIDEO)

Rama ka publikuar një video ku shihet Mark Marku në një debat në emisionin “Opinion” teksa thotë “Mos më fol se do të shaj. Do të sh aj keq dhe do të ma sa kroj. Do të hedh këtë shishen kokës. Boll po të them. Do ta mby ll gojën me fo rcë. Mos ha m ut më po them. Kaq. Më le të flas”.

“Presor gazetarie dhe kandidat për ministër arsimi i OpBashkuar opopo…” shkruan Rama në postimin e tij.

Tërmeti/ Mark Marku për Ramën: Rri vërdallë e përqafon qentë e Tiranës