Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Qenkan zënë keq/ Ja çfarë ka ndodhur në prapaskenë midis Fatjonit dhe Erit: O lepurush të ngre në ajër o m*t

Në vëmendje të “Për’Puthe Prime” ishte i nci denti i javës së shkuar, ku gati nuk përfundoi deri në një përplasje fizike midis Erjonit dhe Fatjonit, ku ky i fundit ka vendosur të largohet nga emisioni së fundmi.

Në studio u transmetuan pamjet e rënda që nuk u transmetuan më herët, teksa dëgjohen sharje, fyerje dhe ofendime, e më pas konkurrentët u sulën drejt njëri-tjetrit për t’u zënë.

Për fat ishin djemtë e tjerë që kanë ndërhyrë dhe i kanë tërhequr dy djemtë. Në një moment Fatjoni sulet me vrap për të sulmuar Erin, por ndërhyrë të tjerët.

“Të ngre në ajër o lepurush, o legen m***”, thotë Fatjoni.