Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pyetet kush do fitojë zgjedhjet? Avokati Ngjela e thotë me të madhe: Pa dyshim do fitojë ky

Avokat Spartak Ngjela i pyetur në lidhje nëse mendon se do të ketë rrotacion pushteti apo mandat të tretë për Ramën, u shpreh i prerë se më këtë situatë ku është PD, e ka të vështirë që të fitojë.

“Rama ka luajtur që mban Saliun si gogol për të fituar zgjedhjet. PD nuk e bëri dot pastrimin për të nxjerrë figura të reja, koka. Me këto figura nuk e mund dot këtë mandat. Janë të konsumuar. Janë rrëzuar në 13-ën.

Nuk kanë bërë asgjë të plotë. Nëse ka përballë figura të reja, me besim, Rama mund të humbasë”, përfundoi analizën e tij Ngjela.

Spartak Ngjela makes a strong statement, shows who is behind the  accusations against KLA leaders: What is expected? - Politike