Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Publikohet fotoja me një vajzë të re në krah dhe aku zohet fortë Meta: Ku ka fjetur, mos ia dredh Monika Kryemadhit…

Presidenti ynë, Ilir Meta mbrëmjen e djeshme duket se ka qënë i ftuar special, nga vajza të reja.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, në mbrëmje Ilir Meta shfaqet në një foto, ndërsa nuk duket qartë vendi se ku ndodhet.

Ajo që është e qartë është se Meta paska qënë i ftuar me status “special”.

Por, nuk dihet se ku ka fjetur, në pyll, në stan, në Jalë apo në vilat e tij luksoze në Lalëz?/ CNA.al