Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Publicisti Kastriot Myftaraj bën deklaratën e fortë: Shtëpia e Edi Ramës ka butona sekret, aty çfarë nuk ka

Publicisti Kastriot Myftaraj thotë se vila e kryeministrit Rama në Surrel është me butona sekretë që hapin dyert. Sipas tij, vila ka më shumë “gjëra” nën tokë se mbi të.

Ju flet Moska”, Kastriot Myftaraj me emisionin e tij në këtë ekran të  rëndësishëm

“Ju thoni se vila e Ramës ka disa butona dhe disa gjëra të fanta-shkencës të ngjashme me filmat amerikanë të Hollywood-it”, i tha drejtuesi i PolitikOn Alfred Lela publicistit Myftaraj.

“Në atë vilë më shumë gjëra ka nëntokë se sa mbi tokë. Shërbimet e fshehta merren me video, dihet si gjë. Gjyshi i kryeministrit ka qenë shofer i Ahmet Zogut, këtë e ka pranuar vetë ai dhe se gjyshja e tij ka qenë kameriere në oborrin e Zogut”, u përgjigj ai.

FOTO) PD: Sa kushton shtëpia e Edi Ramës në Surrel – Lapsi.al