Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

PS shënon një tjetër fitore, merr edhe bashkinë e Roskovecit ja sa vota siguroi PD dhe LSI

Përfundon procesi i numërimit në bashkinë e Roskovecit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për BalkanWeb se PS mori 6276, ndërkohë që PD siguroi 4944 dhe LSI, 510.

KQZ pritet të shpall të pavlefshme dy kuti votimesh në Berat - KRYESORE

Të drejtën e votën në bashkinë e Roskovecit e kishin 25485 qytetarë, ndërkohë që votuan 11917.
-PS 6276
-PD 4944
-LSI 510