Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Prisni edhe pak”/ Donaldi ka konfirmuar se do jetë pjesë e ‘Big Brother’

“Më lër të flas” rikthehet në 24 mars me sezonin e ri në Top Channel. Por në promo është vënë re mungesa e Donaldit. Në promon e prezantuar shihet vetëm Romeo i cili pranon se do jetë moderatori i vetëm.

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po

Një postim i bërë së fundmi nga Sara Hoxha ka ngjallur dyshimet se ndoshta Donaldi do të futet (sërish) në “Big Brother VIP”. Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: Të shohim, prisni dhe pak.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta por rrjeti tashmë po zien nga ky lajm.

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po