Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Presidenti Meta i paska bërë urimin e veçantë Vjosa Osmanit për datëlindje

Ditën e sotme, Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani feston ditëlindjen dhe mbush 39 vjeçe.

Një urim i veçantë Presidentes i ka ardhur nga homologu i saj në Shqipëri, Presidenti Ilir Meta. Teksa ka publikuar një foto ku shihet me Osmanin.

“Edhe 100 pranvera të tjera për Vjosën sot në ditëlindjen e saj!”, shkruan Meta në Facebook.