Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Poston foton me gurin e çmuar trashëgimtarja e ”Top Channel”/ Shqiptarët e tallin: Pastro ata thonjtë njëherë

Blogerja shqiptare ka postuar një Instastory. Lori është ndër blogeret më të njohura shqiptare dhe frymëzim për shumë vajza me stilin interesant që ka.

Ajo gjithashtu është një ndër blogeret më të ndjekura shqiptare, ku edhe mban ndjekësit e saj të informuar nga përditshmëria e saj.

Postimi i fundit në Instastory morri vëmendje të madhe pasi duke shfaqur një gurë të çmuar, ndjekësit e saj vërejtën se thonjtë e saj ishin mjaft të papastër, ndjekësit e saj theksuan se ajo do të duhej të pastronte duart dhe të kujdeses më shumë pasi ajo ka një numër të madh ndjekësish.